Kurumsal 2017-07-15T15:47:03+00:00

Hakkımızda

Değerli EMBİ GIDA Dostu ;

Bundan tam 23 yıl önce 1994 yılında Bereket Yufka adıyla başladığımız yolculuğumuzu 2005 yılında buyana Embi Gıda San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak devam ettirmekteyiz.

Çeyrek asra yaklaşan tecrübeyle Türkiye’nin lider yufka ve mantı üreticisi olan şirketimizin, müşterilerimizden gelen yoğun talebi karşılayabilmek ve kapasitesini artırmak hedefiyle 2017 yılı başında yeni tesisine taşınmış olduğunu gururla duyurmak isteriz.

Modern teknoloji ile donatılmış 12 bin metrekare kapalı alana sahip yeni tesisimiz aylık 10 bin ton üretim kapasitesine sahip olup; tesisimizde halen Yufka ve Mantı çeşitleri başta olmak üzere KatmerGözlemeBazlamaLavaşErişte,Kadayıf gibi “Geleneksel Anadolu Lezzetleri” üretilmektedir.

Üretiminde kaliteye büyük önem veren şirketimiz sahip olduğu “ISO 22000:2005 Gıda Güvenirlik Sistem Belgesi”“ISO 9001:2008 Kalite ve Sistem Sertifikası”“TSE Hizmet Yeterlilik Sertifikası” ile de sektöründeki en güvenilir üreticilerinden biri konumundadır.

İleri teknolojiye sahip tesisimizde, ürünlerimiz günlük olarak üretilerek paketlenmekte ve gelişmiş dağıtım ağımızla müşterilerimize tam zamanında ulaşmaktadır. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarımız, geleneksel ürünleri modern teknolojiyle buluşturarak özlenen lezzet ve kaliteyi müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

EMBİ GIDA , Geleneksel Anadolu Lezzetlerine sahip çıkmayı ve bu ürünleri modern teknoloji ve gıda güvenliği uygulamalarını önde tutan anlayışıyla tüketicilerine sunmayı misyon edinmiştir. Ayrıca EMBİ GIDA, hizmet ağını genişletme vizyonuyla yurtiçi ve yurtdışında Geleneksel Anadolu Lezzetleri ile buluşmayı isteyen potansiyel müşterilerine ulaşmayı da hedeflemektedir.

Tüketicilerinin güvendiği bir marka olarak gıda güvenliği ve müşteri memnuniyetini her zaman önde tutacağımıza ,  Geleneksel Anadolu Lezzetlerini modern bir yaklaşımla gelecek nesillere taşıyacağımıza söz veriyoruz.

Saygılarımla,
Ayhan SANAMALİ
Yönetim Kurulu Başkanı