Tel:+90 216 3136003|info@embigida.com
Kurumsal2018-10-18T02:23:44+00:00

Değerli EMBİ GIDA Dostu ;

Bundan tam 24 yıl önce 1994 yılında Bereket Yufka adıyla başladığımız yolculuğumuzu 2005 yılında buyana Embi Gıda San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak devam ettirmekteyiz.

Çeyrek asra yaklaşan tecrübeyle Türkiye’nin lider mantı, börek ve yufka çeşitleri üreticisi olan şirketimizin, müşterilerimizden gelen yoğun talebi karşılayabilmek ve kapasitesini artırmak hedefiyle 2017 yılı başında yeni tesisine taşınmış olduğunu gururla duyurmak isteriz.

Modern teknoloji ile donatılmış 12 bin metrekare kapalı alana sahip yeni tesisimiz aylık 10 bin ton üretim kapasitesine sahip olup; tesisimizde halen Mantı, Börek ve Yufka çeşitleri başta olmak üzere Katmer, Gözleme, Bazlama, Lavaş, Erişte,Kadayıf gibi “Geleneksel Anadolu Lezzetleri” üretilmektedir.

Üretiminde kaliteye büyük önem veren şirketimiz sahip olduğu “ISO 22000:2005 Gıda Güvenirlik Sistem Belgesi”, “ISO 9001:2015 Kalite ve Sistem Sertifikası”, “Helal Gıda Sertifikası” ve “TSE Hizmet Yeterlilik Sertifikası” ile de sektöründeki en güvenilir üreticilerinden biri konumundadır.

İleri teknolojiye sahip tesisimizde, ürünlerimiz günlük olarak üretilerek paketlenmekte ve gelişmiş dağıtım ağımızla müşterilerimize tam zamanında ulaşmaktadır. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarımız, geleneksel ürünleri modern teknolojiyle buluşturarak özlenen lezzet ve kaliteyi müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

EMBİ GIDA , Geleneksel Anadolu Lezzetlerine sahip çıkmayı ve bu ürünleri modern teknoloji ve gıda güvenliği uygulamalarını önde tutan anlayışıyla tüketicilerine sunmayı misyon edinmiştir. Ayrıca EMBİ GIDA, hizmet ağını genişletme vizyonuyla yurtiçi ve yurtdışında Geleneksel Anadolu Lezzetleri ile buluşmayı isteyen potansiyel müşterilerine ulaşmayı da hedeflemektedir.

Tüketicilerinin güvendiği bir marka olarak gıda güvenliği ve müşteri memnuniyetini her zaman önde tutacağımıza , Geleneksel Anadolu Lezzetlerini modern bir yaklaşımla gelecek nesillere taşıyacağımıza söz veriyoruz.

Saygılarımla,
Ayhan SANAMALİ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kalite Ve Gıda Güvenliği Politikamız

Firmamızın ana politikası müşterilerimize temel değerlerimiz ışığında, geniş bir hizmet ağıyla, en kaliteli ve en uygun ürün fiyatı ile tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak hizmetleri sunmaktır.
DÜRÜSTLÜK: Hem müşterilerimize hem de çalışanlarımıza karşı tanıştığımız andan başlayarak dürüstlüğü ön planda tutan bir ilişki anlayışını benimsemekteyiz. Ahlak ve dürüstlük ilke ve değerlerini davranış ve faaliyetlerimizde uygulayarak müşterileri için farklı bir değer yaratabilen bir lider kuruluş olmayı sürdürmek inancındayız.
GİRİŞİMCİLİK: Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve sektörümüzün ihtiyaçlarını karşılamak ve geliştirmek için öncülük gerektiren girişimler de dahil olmak üzere sürekli gelişim adına tüm faaliyetlerde süratle ve kararlılıkla gerekli çalışmaları gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.
SORUMLULUK: Şirket içi ve/veya şirket dışı eğitim ve öğretim programları ile çalışanlarımızın kabiliyet ve becerilerini sürekli arttırmayı ve böylece ürün kalitemizin sürekli gelişimini sağlamayı en büyük sorumluluğumuz olarak görmekteyiz. Müşteriye sunulan hizmet standartlarının gelişiminin ancak hizmet sunan kişilerin gelişimi ile sağlanacağına inanan şirketimizde Genel Müdürden temizlik personeline kadar herkes etki alanı içerisinde bulunan insanların gelişmelerine yardımcı olma sorumluluğu taşımaktadırlar.
KALİTE: Şirketimiz müşterilerine şimdiki ve gelecekteki hizmetlerinin daha iyi bir değer üzerinden verilebilmesini sağlayacak sistem ve yöntemleri araştırma ve geliştirme sorumluluğunu üstlenmiştir. Mükemmeliyeti kovalamak hiçbir zaman sonu gelmeyen bir süreç olacaktır.
Müşteri memnuniyetini esas alarak, hedeflerimize yönelik sürekli gelişim ve eğitim prensibi ile, hijyenik şartlarda güvenli gıda üretmek ve Toplam Kalite Yönetimi Felsefesini hayata geçirmek firmamızın kalite politikasıdır.
Yukarıda yer alan temel değerler ışığında; temeli sektördeki teknolojik gelişmeleri takip etmeye, yasal gereklere uymaya, çalışan personel ve müşteri memnuniyet ve beklentilerini sürekli ölçerek iyileştirmeye, ana girdilerimizi sağlayan ikmalcileri sürekli değerlendirerek gelişmelerine yardımcı olmaya, sistemli ve verimli bir çalışma anlayışına dayanan kalite güvence sisteminin kurulması ve etkinliğinin ölçülerek sürekli geliştirilmesi için gerekli kaynaklar ayrılacaktır.
Biz EMBİ GIDA SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları için kalite bir yaşam tarzı, yaptığımız işler ise sadece yaşamlarımızı kazanma yolu değil, aynı zamanda bizim yaşam yolumuzdur.