Değerli EMBİ GIDA Dostu ;

Çeyrek asrı aşan tecrübeyle Türkiye’nin lider taze ve donuk mantı, börek, simit, tortilla ve yufka çeşitleri üreticisi olan şirketimizin, müşterilerimizden gelen yoğun talebi karşılayabilmek ve kapasitesini artırmak hedefiyle 2017 yılı başında yeni tesisine taşınmıştır.

Modern teknoloji ile donatılmış 12 bin metrekare kapalı alana sahip yeni tesisimiz aylık bin ton üretim kapasitesine sahip olup; tesisimizde halen Mantı, Börek, Yufka, Tortilla, Simit, Lavaş, Kadayıf, Baklavalık Yufka gibi “Geleneksel Anadolu Lezzetleri” üretilmektedir.

Üretiminde kaliteye büyük önem veren şirketimiz sahip olduğu “BRC Food”,  “Helal Gıda”, “TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi” ve “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” ile de sektöründeki en güvenilir üreticilerinden biri konumundadır.

İleri teknolojiye sahip tesisimizde, ürünlerimiz günlük olarak üretilerek paketlenmekte ve gelişmiş dağıtım ağımızla yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize taze veya donuk olarak tam zamanında ulaşmaktadır. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarımız, geleneksel ürünleri modern teknolojiyle buluşturarak özlenen lezzet ve kaliteyi müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

EMBİ GIDA , Geleneksel Anadolu Lezzetlerine sahip çıkmayı ve bu ürünleri modern teknoloji ve gıda güvenliği uygulamalarını önde tutan anlayışıyla tüketicilerine sunmayı misyon edinmiştir. Ayrıca EMBİ GIDA, hizmet ağını genişletme vizyonuyla yurtiçi ve yurtdışında Geleneksel Anadolu Lezzetleri ile buluşmayı isteyen potansiyel müşterilerine ulaşmayı da hedeflemektedir.

Tüketicilerinin güvendiği bir marka olarak gıda güvenliği ve müşteri memnuniyetini her zaman önde tutacağımıza , Geleneksel Anadolu Lezzetlerini modern bir yaklaşımla gelecek nesillere taşıyacağımıza söz veriyoruz.

Saygılarımla,
Ayhan SANAMALİ
Yönetim Kurulu Başkanı