Değerli EMBİ FOOD Dostu ;

Otuz yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin lider taze ve donuk unlu mamül üreticisi olan şirketimiz, müşterilerimizden gelen yoğun talebi karşılayabilmek ve kapasitesini artırmak hedefiyle 2017 yılı başında yeni tesisine taşınmıştır.

Modern teknoloji ile donatılmış 12 bin metrekare kapalı alana sahip yeni tesisimiz aylık bin ton üretim kapasitesine sahip olup; tesisimizde halen Mantı, Su Böreği, Börek Çeşitleri, Yufka, Tortilla, Lavaş, Kadayıf, Baklavalık Yufka gibi “Anadolu Lezzetleri” üretilmektedir.

Üretiminde kaliteye büyük önem veren şirketimiz sahip olduğu “IFS Food”, “ISO 9001”, “ISO 22000”, “Helal Gıda”, “TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi” ve “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” ile de sektöründeki en güvenilir üreticilerinden biri konumundadır.

İleri teknolojiye sahip tesisimizde, ürünlerimiz günlük olarak üretilerek paketlenmekte ve gelişmiş dağıtım ağımızla yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize taze veya donuk olarak tam zamanında ulaşmaktadır. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarımız, geleneksel ürünleri modern teknolojiyle buluşturarak özlenen lezzet ve kaliteyi müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

EMBİ FOOD , Geleneksel Anadolu Lezzetlerine sahip çıkmayı ve bu ürünleri modern teknoloji ve gıda güvenliği uygulamalarını önde tutan anlayışıyla tüketicilerine sunmayı misyon edinmiştir. Ayrıca EMBİ FOOD, hizmet ağını genişletme vizyonuyla yurtiçi ve yurtdışında Geleneksel Anadolu Lezzetleri ile buluşmayı isteyen potansiyel müşterilerine ulaşmayı da hedeflemektedir.

Tüketicilerinin güvendiği bir marka olarak gıda güvenliği ve müşteri memnuniyetini her zaman önde tutacağımıza , Geleneksel Anadolu Lezzetlerini modern bir yaklaşımla gelecek nesillere taşıyacağımıza söz veriyoruz.

Saygılarımla,
Ayhan SANAMALİ
Yönetim Kurulu Başkanı

Nerelerdeyiz?

Gıda Güvenliği Politikamız

Unlu mamul çeşitleri üretimimizde;

Yasal gereklilikler ve müşteri beklentileri doğrultusunda kaliteli hammadde tedariği ile gelişen teknoloji ve pazarlara ayak uydurmak; sağlıklı, güvenilir ve hijyenik koşullarda üretim gerçekleştirmek, tüm personelin gıda güvenliği bilinci kazanmasını ve sürekli gelişimi sağlayan eğitimler ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.