Değerli EMBİ GIDA Dostu ;

Bundan tam 26 yıl önce 1994 yılında Bereket Yufka adıyla başladığımız yolculuğumuzu  Embi GIDA A.Ş. olarak devam ettirmekteyiz.

Çeyrek asra yaklaşan tecrübeyle Türkiye’nin lider mantı, börek ve yufka çeşitleri üreticisi olan şirketimizin, müşterilerimizden gelen yoğun talebi karşılayabilmek ve kapasitesini artırmak hedefiyle 2017 yılı başında yeni tesisine taşınmış olduğunu gururla duyurmak isteriz.

Modern teknoloji ile donatılmış 12 bin metrekare kapalı alana sahip yeni tesisimiz aylık 10 bin ton üretim kapasitesine sahip olup; tesisimizde halen Mantı, Börek ve Yufka çeşitleri başta olmak üzere Ekmek, Açma, Simit, Bazlama, Lavaş, Erişte,Kadayıf gibi “Geleneksel Anadolu Lezzetleri” üretilmektedir.

Üretiminde kaliteye büyük önem veren şirketimiz sahip olduğu “ISO 22000:2005 Gıda Güvenirlik Sistem Belgesi”, “ISO 9001:2015 Kalite ve Sistem Sertifikası”, “Helal Gıda Sertifikası”, “TSE Hizmet Yeterlilik Sertifikası” ve “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” ile de sektöründeki en güvenilir üreticilerinden biri konumundadır.

İleri teknolojiye sahip tesisimizde, ürünlerimiz günlük olarak üretilerek paketlenmekte ve gelişmiş dağıtım ağımızla müşterilerimize tam zamanında ulaşmaktadır. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarımız, geleneksel ürünleri modern teknolojiyle buluşturarak özlenen lezzet ve kaliteyi müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

EMBİ GIDA , Geleneksel Anadolu Lezzetlerine sahip çıkmayı ve bu ürünleri modern teknoloji ve gıda güvenliği uygulamalarını önde tutan anlayışıyla tüketicilerine sunmayı misyon edinmiştir. Ayrıca EMBİ GIDA, hizmet ağını genişletme vizyonuyla yurtiçi ve yurtdışında Geleneksel Anadolu Lezzetleri ile buluşmayı isteyen potansiyel müşterilerine ulaşmayı da hedeflemektedir.

Tüketicilerinin güvendiği bir marka olarak gıda güvenliği ve müşteri memnuniyetini her zaman önde tutacağımıza , Geleneksel Anadolu Lezzetlerini modern bir yaklaşımla gelecek nesillere taşıyacağımıza söz veriyoruz.

Saygılarımla,
Ayhan SANAMALİ
Yönetim Kurulu Başkanı

Gıda Güvenliği Politikamız

Unlu mamul çeşitleri üretimimizde;

Yasal gereklilikler ve müşteri beklentileri doğrultusunda kaliteli hammadde tedariği ile gelişen teknoloji ve pazarlara ayak uydurmak; sağlıklı, güvenilir ve hijyenik koşullarda üretim gerçekleştirmek, tüm personelin gıda güvenliği bilinci kazanmasını ve sürekli gelişimi sağlayan eğitimler ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.